Hakkımızda

PROMAK MAKİNA 1993 YILINDA İSTANBULDA FAALİYETE GEÇMİŞTİR. BAŞLANGIÇTA SEKTÖRE PAKETLEME VE AMBALAJ İMALATI İLE GİRMİŞ.PİYASADA Kİ MAKİNA TALEPLERİNİN ÇOĞALMASIYLA BERABER İLERLEYEN ZAMANDA GIDA , KOZMETİK , KİMYA ,AMBALAJ , PAKETLEME SEKTÖRLERİNE MAKİNA İMALATINA BAŞLAMIŞTIR. SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETİNE ÖNEM VERMİŞ VE BU SAYEDE YURTİÇİ YURTDIŞI  SATIŞLARLA MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETMİŞTİR.

YEDEK PARÇA İMALATINDA CNC TEKNOLOJİSİNİ KULLANARAK MAKİNA PARÇALARINDA STANDART ÜRÜNLERLE MAKİNA KALİTESİNİ ÜST SEVİYELERE TAŞIMIŞTIR. BU PRENSİPLER SAYESİNDE YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA TERCİH EDİLEN VE TAVSİYE EDİLEN MARKA OLMUŞTUR. KURULUŞUNDAN BU YANA İHRACATA ÖNEM VERMİŞTİR. AVUSTURALYA , İNGİLTERE , YUNANİSTAN , BULGARİSTAN ,SIRBİSTAN , UKRANYA , GÜRCİSTAN , KATAR , SURİYE , İRAN , IRAK , İSRAİL , LİBYA , CEZAİR , SENEGAL , ÖZBEKİSTAN , TÜRKMENİSTAN , AZERBAYCAN GİBİ ÜLKELERE MAKİNA İHRACATI YAPILMIŞTIR. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE DAYALI ANLAYIŞLA HAREKET EDEN FİRMA; ÖZEL İMALAT , SPESİYAL MAKİNALAR ÖZEL ÜRÜN HATLARI PROJE ÇALIŞMALARI GİBİ HİZMETLERDE VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ AMBALAJ VE PAKETLEME MAKİNALARINDA BUTİK ÇÖZÜMLER SUNMAYI HEDEF ALARAK ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR. SEKTÖRLERİMİZLE ALAKALI OLARAK TALEP EDİLEN SİSTEMLER ÜZERİNDE AR-GE ÇALIŞMALARIDA YAPMAKTADIR              

TÜM SEKTÖRLERLE ALAKALI SLOGANIMIZ ‘’KALİTE KONTROL EDİLMEZ , ÜRETİLİR’’.